برترین عطرهای برند کالوین کلین

 

 کالوین کلین اسکیپ مردانه

 

کالوین کلین اسکیپ مردانه - هارپاگ - پرفیوم

 

هم اکنون عطر کالوین کلین اسکیپ مردانه را از فوشگاه سایت هارپاگ پرفیوم خریداری نمایید 

 

کالوین کلین اسکیپ، از سال 1993 به بازار آمد و خیلی سریع توانست با رایحه خنک، معطر و گیاهی خود، جایگاه برجسته‌ای در میان عطرهای خنک و شیرین تابستانی پیدا کند. این عطر برای استفاده روزانه در بهار و تابستان یا استفاده در مهمانی‌های خودمانی و دوستانه، گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. حس شادابی نافذی که از کالوین کلین اسکیپ به شما و طرف مقابل‌تان القا می‌شود، به‌قدری قدرتمند است که می‌تواند خیلی سریع نظر مثبت دیگران را نسبت به شما و انتخاب برازنده‌تان جلب کند. ما در کالوین کلین اسکیپ با جادوی ترکیب روایحی مانند اکالیپتوس، ترنج، لیمو، انبه، طالبی، چوب درخت قان، کهربا، نعنا،‌ سرو، رزماری، سالویا، چوب صندل سفید و خس‌خس در کنار رایحه دل‌انگیز آب دریا مواجه هستیم. همین ترکیبات در کنار یکدیگر، این عطر شگفت‌انگیز را به گزینه جذابی برای آقایان جوان یا میانسالِ جسور، تبدیل کرده است. 

 

کالوین کلین اترنیتی

 

کالوین کلین اترنیتی - harpag - perfume

 

خرید عطر کالوین کلین اترنیتی

 

این عطر که با نام سی کی اترنتی هم شناخته می‌شود، در سال 1990 و به عنوان یک عطر خنک و معطر فوژه به بازار عطرهای خنک بهاری و تابستانی معرفی شد. در نت آغازین اترنیتی، ما با شاهکار ترکیب روایح مرکباتی در کنار لاوندر مواجه هستیم. در نت میانی، با شنیدن روایحی مانند شمعدانی،‌ یاس، گل سوسن،‌ ریحان، دانه سرو کوهی و سالویا مست می‌شویم و در نت پایانی هم به شدت تحت تاثیر روایحی مانند اقاقیای برزیلی، مشک، کهربا، چوب صندل سفید و خس‌خس قرار می‌گیریم تا هرگز نتوانیم رایحه رویایی این عطر را فراموش کنیم. پخش بوی مناسب و رایحه باکلاس این عطر، آن را به امضای خیلی از افراد خاص‌پسند و شیک‌پوش در فصل تابستان تبدیل کرده است. شیرینی و خنکی متعادل سی کی اترنتی باعث شده تا شما بتوانید به‌سادگی در محیط‌های سربسته، بدون ایجاد سردرد برای خودتان یا اطرافیان‌تان هم از آن استفاده کنید. 

 

کالوین کلین سی کی وان

 

کالوین کلین سی کی وان - harpag - perfume

 

خرید عطر کالوین کلین سی کی وان از فروشگاه سایت هارپاگ پرفیوم 

 

سی کی وان جزو یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین مدل‌ها از برند کالوین کلین است که از سال 1994 به بازار عرضه شده است. این عطر خنک،‌ مرکباتی و معطر هم می‌تواند انتخاب جذابی برای روزهای گرم سال و استفاده روزانه توسط آقایان سخت‌پسند باشد. در سی کی وان، ما با ترکیب روایح بسیار زیاد و متنوعی مواجه هستیم و همین مساله، این عطر را به عطری خاص، جذاب و پرشور تبدیل کرده است. قرار گرفتن روایحی مانند لیمو، ترنج،‌ آناناس، هل، انبه، رز، مشک، سدر، کهربا، جوز هندی، بنفشه و چوب صندل سفید در سی کی وان،‌ ترکیبی جادویی و سحرآمیز برای این عطر خلق کرده ‌است. شیرینی و خنکی دلربای این عطر باعث می‌شود که استفاده از آن برای حضور در مناسبت‌های خاص عاشقانه‌تان، حتما توصیه شود .

 

کالوین کلین ایفوریا

 

کالوین کلین ایفوریا - هارپاگ - پرفیوم

 

خرید عطر کالوین کلین ایفوریا

 

مگر می‌شود که اهل عطر و ادکلن باشید و مدل‌های زنانه و مردانه ایفوریا از برند کالوین کلین را نشناسید؟! مدل مردانه کالوین کلین ایفوریا از سال 2006 به بازار آمد و با رایحه معتدل، چوبی و معطرش،‌ نظر بسیار از طرفداران این برند آمریکایی را به خود جلب کرد. نت آغازین ایفوریای مردانه با ترکیب ساده رایحه زنجبیل و فلفل آغاز می‌شود. نت میانی به ترکیب دل‌انگیز نعنا، سالویا و سدر می‌رسد و این عطر در نت پایانی خود، ما را با شگفتی ترکیباتی مانند نعنا، کهربا، اقاقیای برزیلی و جیر، روبرو می‌کند. رایحه معتدل و کلاسیک ایفوریای مردانه، آن را به عطر مناسبی برای آقایان جوان و میانسال و برای حضور در مراسم یا مهمانی‌های نیمه‌رسمی تا رسمی تبدیل کرده است. 

 

کالوین کلین وان شوک

 

کالوین کلین وان شوک - هارپاگ - پرفیوم

 

خرید عطر کالوین کلین وان شوک

 

کالوین کلین وان شوک که با نام سی کی وان شاک هم شناخته می‌شود،‌ از سال 2011 به‌عنوان یک عطر گرم، شرقی و ادویه‌ای روانه بازار شد. نت آغازین این عطر با ترکیب روایح ملایمی مانند نارنگی یافا، خیار و لاوندر شروع می‌شود. در نت میانی به ترکیب گرم‌تری از روایح مانند هل، ریحان،‌ فلفل و گل اوسمانتوس می‌رسد. در نهایت هم نت پایانی با کنار هم قرار دادن ترکیباتی گرم و دلنشینی مانند مشک، تنباکو، نعنا و کهربا در کنار روایح چوبی تمام می‌شود تا سی کی وان شاک را به عطری بسیار شیک و باکلاس برای آقایان کلاسیک و رسمی تبدیل کند. شما می‌توانید بدون دغدغه از این عطر برای حضور در تمامی مراسم و مناسبت‌های خاص و رسمی استفاده کنید و از این انتخاب خود لذت ببرید.

 

برترین عطر ‌های زنانه کالوین کلین

 

کالوین کلین ایفوریا

 

کالوین کلین ایفوریا - هارپاگ - پرفیوم

 

هم اکنون عطر زنانه  کالوین کلین ایفوریا را با تخفیف خریداری نمایید

 

مدل ایفوریا یا یوفوریا از برند کالوین کلین،‌ جزو یکی از پرطرفدارترین مدل‌های‌ عطرهای گرم زنانه از این برند است. ایفوریا زنانه با رایحه گل‌فام و شرقی خود،‌ عطری شیک و باکلاس برای شرکت در مراسم و مهمانی‌های خاص و رسمی یا قرارهای عاشقانه و خاطره‌انگیز محسوب می‌شود. این عطر،‌ نت آغازین خود را با رایحه انار شروع می‌کند تا طراوت روزهای سرد پاییزی و زمستانی را در ذهن‌تان تداعی کند. ایفوریا در نت میانی با ترکیب شگفت‌انگیز رایحه ارکیده و لاله مردابی، رویایی وصف‌ناشدنی را مجسم می‌کند و در نت پایانی خود با ترکیب روایحی مانند مشک، چوب ماهون،‌ بنفشه و کهربا، جادوی خود را به اتمام می‌رساند تا عطری دلربا و شیک را برای شما رقم بزند. جالب است بدانید این که عطر از سال 2005 تاکنون وارد بازار شده، همیشه در گروه عطرهای محبوب و پرطرفدار قرار داشته است.

 

کالوین کلین آبسشن

 

کالوین کلین آبسشن - harpag - perfume

 

خرید عطر کالوین کلین آبسشن

 

کالوین کلین آبسشن قدمتی 35 ساله دارد و در گروه بویایی شرقی ادویه‌ای جای می‌گیرد. این عطر گرم و دلنشین با گنجاندن تنوعی از روایح مختلف در خود توانسته است نظر بسیاری از خانم‌های سخت‌پسند یا خاص‌پسند را به خود جلب کند و عطری مناسب برای استفاده روزانه در روزهای سرد سال باشد. گرمای ملایم و دلپذیر آبسشن باعث شده است که همه خانم‌ها در تمام سنین به استفاده از آن در فضاهای سرپوشیده تمایل نشان بدهند و حس نوستالژیک زیبایی را با افشاندن آن روی پوست یا لباس خود تجربه کنند. ما در کالوین کلین آبسشن با ترکیب روایح دل‌انگیزی مانند ترنج، لیمو، وانیل، هلو، شکوفه پرتقال، یاس، اسانس حاصل از ترکیبات سبز، سدر، رز، ادویه، کهربا، مشک، ریحان، خس‌خس، چوب صندل سفید، عود و مشک زباد روبرو هستیم. همین تنوع رایحه باعث می‌شود که انتخاب این مدل از کالوین کلین برای خانم‌های مشکل‌پسند، کمی ساده‌تر بشود. 

 

کالوین کلین اترنیتی

 

کالوین کلین اترنیتی - هارپاگ - پرفیوم

 

خرید عطر کالوین کلین اترنیتی

 

کالوین کلین اترنیتی زنانه یا سی کی اترنتی از سال 1988 به عنوان یک عطر معتدل وارد بازار عطرهای زنانه شد. این عطر با رایحه گل‌فام خود به‌ خوبی توانست جایگاه مناسبی در میان عطرهای شیک زنانه برای خود پیدا کند. سی کی اترنیتی عطری مناسب برای روزهای ابتدایی بهار و پاییز و یا روزهای پایانی زمستان است تا با رایحه دل‌فریب گل‌های معطری که در خود دارد، بتواند به‌ سادگی نظر اطرافیان را به سمت انتخاب شایسته شما جذب کند. این عطر در نت آغازین خود ترکیباتی مانند فریزیا، سالویا، مرکبات و ترکیبات سبز را در خود جای داده است. در نت میانی از ترکیباتی مانند رز، شمعدانی، نرگس، بنفشه، گل جعفری، یاس و گل سوسن تشکیل شده و در نت پایانی هم ترکیباتی مانند چوب صندل سفید،‌ گل پنجه مریم، مشک، کهربا و نعنا را در کنار یکدیگر قرار داده است تا درنهایت بتواند رایحه گرمِ معتدل و دل‌انگیزی را به شما عرضه کند.  

 

کالوین کلین وان شوک

 

کالوین کلین وان شوک - هارپاگ پرفیوم

 

خرید عطر وان شوک یا سی کی وان شاک زنانه 

 

وان شوک یا سی کی وان شاک زنانه از سال 2011 به عنوان عطری معتدل معرفی شد تا با رایحه شرقی ادویه‌ای خود، دل بسیاری از طرفداران این برند محبوب آمریکایی را ببرد. نت آغازین این عطر از 3 رایحه ساده اما دلربای گل صد تومانی،‌ گل ساعتی و گل کوکنار تشکیل شده است. نت میانی از کنار هم قرار گرفتن روایح دل‌انگیزی مانند توت سیاه، ‌گل نرگس،‌ یاس و شکلات، عطری شگفت‌انگیز را به گوش می‌رساند و در نهایت، نت پایانی هم با ترکیب وانیل، مشک، کهربا و نعنا به اتمام می‌رسد تا جادوی رویایی وان شاک را تکمیل کند. این عطر به دلیل داشتن ترکیبات گل‌فام، شکلاتی و ادویه‌ای در کنار رایحه توت، می‌تواند گزینه مناسبی برای خانم‌های جوان، ‌پرشور و جسور باشد. استفاده روزانه یا استفاده در مهمانی‌های دوستانه و نیمه‌رسمی، بهترین زمان استفاده از این مدل کالوین کلین خواهند بود. 

کالوین کلین تروث

 

کالوین کلین تروث - هارپاگ - پرفیوم

 

خرید عطر کالیون کلین تروث یا تروت زنانه

 

کالیون کلین تروث یا تروت زنانه حدود 20 سالی می‌شود که به‌ عنوان یک عطر خنک زنانه عرضه شده است. این عطر در گروه بویایی شرقی چوبی جای می‌گیرد و می‌تواند گزینه جذابی برای استفاده روزانه یا حضور در مهمانی‌های بهاری و تابستانی باشد. روایح جادویی بسیار متنوعی مانند لیمو،‌ ترنج، نعنا، خس‌خس، توت سیاه،‌ چوب صندل سفید، وانیل، مشک، کهربا، گل صد تومانی، گل ابریشم،‌ چوب خیزران، شکوفه درخت ابریشم و شبدر در این عطر جای گرفته‌اند تا بتوانند عطری شیک و با رایحه‌ای رویایی را پیش روی شما بگذارند. تلخی و شیرینی متعادلی که در این عطر وجود دارد، آن را به گزینه بسیار جذابی برای خانم‌های سخت‌پسند و البته خاص‌پسند، تبدیل کرده است. 

 

 

مشاهده همه عطرهای کالیون کلین سایت هارپاگ پرفیوم 

 

  

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید